بازار پایپ

اتصالات مانیسمان

نوع ها
برند ها

اتصالات بدون درز


از لوله ها و اتصالات مانیسمان در صنعت نفت و گاز، آب و فاضلاب،دیگ بخار،ساخت و ساز، ماشین سازی و مهندسی،شیمیایی و پتروشیمی، انرژی و خودرو استفاده می شود. در ادامه به بررسی هریک می پردازیم:
لوله های فولادی مانیسمان برای صنعت نفت و گاز لوله های فولادی برای چندین دهه با موفقیت برای انتقال نفت، گاز و سایر مایعات و جامدات قابل اشتعال استفاده شده است.
 با توجه به این نکته که این مواد اغلب در فشارهای بسیار بالا حمل می شوند، لوله خط فولادی مانیسمان  محصولی ایده آل برای انتقال در خشکی و دریا  از نظر ایمنی، قابلیت اطمینان و دوام است.
 صنعت آب و فاضلاب
 یکی از پیش نیازهای ضروری برای شکوفایی جامعه ما دسترسی به انرژی و آب است.
مانیسمان بیش از 130 سال پیش، لوله های فولادی بدون درز و جوش داده شده را برای صنعت آب در سراسر جهان تامین می کرد.
 لوله های مانیسمان، تضمینی برای ایمنی و اقتصاد بهینه در ساخت خطوط لوله است.
 مهندسی دیگ بخار و دستگاه
 دمای بالا یا حتی پایین در حمل و نقل مواد در نیروگاه سازی و صنایع شیمیایی و پتروشیمی، لوله های فولادی را در معرض آزمایش شدید قرار می دهد.
اتصالات فولادی مانیسمان چندین دهه است که ارزش خود را در اینجا نیز ثابت کرده اند. این لوله ها با آخرین استانداردهای فنی آزموده شده و الزامات سخت استانداردهای داخلی و خارجی را برآورده می کنند.
 صنعت ساخت و ساز
از اتصالات فولادی در پل‌ها، ساختمان‌ها، سالن‌ها، استادیوم‌ها، سکوهای فراساحلی، سازه‌های ژاکت و توربین‌های بادی و... میتوان استفاده کرد.
با کمک لوله های فولادی، بسیاری از سازه ها را می توان به طور قابل توجهی ساده کرد و با هزینه مقرون به صرفه اجرا کرد.
در برخی موارد فقط با استفاده از لوله های فولادی می توان پروژه ها را برنامه ریزی و اجرا کرد. به علاوه  این لوله ها از ساخت سبک به همراه استحکام بالا برخوردار هستند .
 ماشین سازی و مهندسی
در عرصه ماشین سازی و مهندسی می بایست دائما با روش های جدید برای تولید تعداد فزاینده ای از محصولات مختلف سازگار شد. به عنوان یک عنصر ساختاری همه کاره، لوله های فولادی به دلیل استحکام بالا و وزن کم، نقش مهمی در این امر ایفا می کنند.
 صنایع شیمیایی و پتروشیمی
ایمنی و قابلیت اطمینان از اولویت های اصلی در صنایع شیمیایی و پتروشیمی است. این اصل در مورد لوله های فولادی مورد استفاده یا فرآوری شده در پروژه های این صنعت نیز صدق می کند.
 این لوله ها برای انتقال مواد خورنده و نیز انتقال مواد در فشارهای بسیار بالا یا حتی در دماهای اغلب بسیار بالا یا پایین کاربرد دارد.
 صنعت انرژی
لوله های فولادی مانیسمان برای تولید انرژی، ذخیره یا انتقال منابع انرژی متعارف و احیا کننده هستند و همچنین از نظر ایمنی، اطمینان بخشی و دوام برای استفاده در بخش انرژی ایده آل هستند.
صنعت خودرو
 به عنوان تامین کنندگان پیشرو لوله های فولادی دقیق و ضد زنگ برای صنعت خودرو، شرکت های واحد تجاری مانیسمان از بهینه سازی حمل و نقل خودرو، راحتی و ایمنی با پیشرفت های خود پشتیبانی می کنند.
این شرکت‌ها به‌عنوان تامین‌کنندگان سری راه‌حل‌های اجزای پیچیده، به‌طور بهینه برای ساخت خودرو و طراحی سبک وزن مجهز هستند. کیفیت بالای محصول با ممیزی منظم داخلی و خارجی تضمین می شود.


انواع اتصالات مانیسمان


اتصالات مانیسمان نیز انواع مختلفی دارد و هر یک در زمینه خاصی مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به بررسی ویژگی ها و عملکرد هر یک می پردازیم:
GBCD:
اتصالات GBCD، اتصالاتی نیمه ممتاز تلقی می شوند و برای کاربردهای گوناگون از چاه های آب عمیق و فراساحلی تا چاه های "فوق العاده جانبی" مورد استفاده قرار می گیرند.
 GEOCONN:
اتصالات GEOCONN نوعی کانکتور قابل تعویض با پایه API است که به‌عنوان پوشش چاه‌های زمین گرمایی و بازیافت نفت سنگین مانند SAGD، آستری برای چاه‌های افقی یا حفاری با پوشش استفاده می‌شود.
 TCBC-HT:
اتصالات TCBC-HT برای چاه های افقی و بلند، حفاری با پوشش، پوشش تولیدی و اتصالات، پوشش میانی و کاربردهای فولاد ضد زنگ طراحی شده است.
 JFEBEAR:
اتصالات JFE BEAR برای مقاومت در برابر سخت‌ترین شرایط چاه در عرصه صنعت، از جمله شرایطی که بیش از بار اتصال واجد شرایط API کلاس 1 است، طراحی و آزمایش شده است.
 TCPC:
اتصالاتTCPC برای کاربردهایی از جمله چاه‌های با دسترسی افقی و گسترده، حفاری با پوشش، پوشش تولیدی و اتصالات، پوشش میانی و لوله‌های برهم‌خورده API برای 2 3/8 اینچ، 2 7/8 اینچ و 3 1/2 اینچ در تمام درجه‌ها مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت اتصالات مانیسمان

لیست قیمت اتصالات مانیسمان با توجه به نوسانات ارزی روزانه تغییر میکند و بازار پایپ اقدام به بروز رسانی ان نموده و بروز ترین و اطمینانی ترین قیمت را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.