درباره بازار پایپ

فروشگاه لوله و اتصالات بازار پایپ با تجربه و فعالیت در زمینه فروش لوله اتصالات و شیرالات نمایندگی برندهای برتر عرضه کننده محصولات کارخانجات معتبر فروشگاه بازار ایپ با استقرار در بازارآهن شادآباد و انبار مناسب کالا آماده ارائه بهترین شرایط خرید و مشاوره برای تأمین تجهیزات موردنیاز پروژه های ساختمانی و عمرانی و صنعتی است.

 

فعالیت های بازار پایپ

پس از گذشت حدود یک دهه از فعالیت ما در این صنعت و با توجه به همت و تلاش در راستای خدمت رسانی در نهایت کیفیت و دقت ، توانستیم پروژهای زیادی از قبیل صنعتی و ساختمانی را خدمت رسانی کنیم که از مهمترین آنها میتوان صنایع فولاد – صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی – صنایع نیروگاهی و مترو را نام برد و در این موارد مدعی هستیم که حتی یک مشتری ناراضی نداشته ایم .

ماموریت بازار پایپ

حال با توجه به حسن نیت و لطف مشتریان و دوستان گرانقدر و عزیز، فعالیت خود را در بخش بازرگانی و در زمینه ارائه محصولات ساختمانی و صنعتی آغاز کرده ایم و امیدواریم بتوانیم همچون گذشته رضایت کامل مشتریان عزیز را که سرلوحه کار خود میدانیم در کارنامه خودداشته باشیم .

چشم انداز بازار پایپ

.بدیل شدن به مجموعه ای وسیع و پویا به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان و تامین کنندگان محصولات صنعتی و ساختمانی به هم وطنان در سراسر کشور عزیزمان ایران

داشتن اطلاعات کافی در مورد محصولات تخصصی همواره چالش بزرگ در خرید بوده است این مشکل زمانی که به خرید محصولات تخصصی میرسد بسیار پیچیده تر میشود چرا که در بسیاری از موارد حتی خود فروشنده محصول نیز اطلاعات کافی در این زمینه را ندارد.

بازار پایپ به شما این امکان را میدهد تا بدون دغدغه و با کسب اطلاعات کافی در زمینه لوله اتصالات شیرالات صنعتی بهترین انتخاب را داشته باشید.

این مهم در کنار امکان بازگشت محصول این اطمینان را به خریدار میدهد که اگر در خرید خود دچار اشتباه شد با امنیت خاطر بتواند کالای خود را تعویض کند.