بازار پایپ

شیرآلات استنلس استیل

لیست قیمت انواع  شیرآلات استنلس استیل بر اساس نوع آن شامل شیر فلکه کشویی، شیر صافی، شیر پروانه ای، شیر فشارشکن، شیر تخلیه هوا و ... همچنین بر اساس برند شامل برند هایی مانند شیرالات استنلس استیل نیپون، شیرالات استنلس استیل کیتز و... را میتوانید با کلیک بر روی آن مشاهده نمایید.

نوع ها

برند ها

شیرآلات استنلس استیل

استنلس استیل یکی از مهم ترین موادی است که برای ساخت شیرآلات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر استنلس استیل مواد دیگری نیز برای ساخت شیرآلات استفاده می شوند.

انتخاب شیرآلات استنلس استیل می تواند جزو مهم ترین انتخاب های شما به عنوان شیرالات صنعتی باشد. چرا که این نوع شیرآلات در برابر اکسیده شدن با دما و حرارت های بالا بسیار مقاوم اند. از کربن استیل خاصیت حرکتی و فیزیکی بسیار بهتری دارد. از این نوع مواد بیشتر برای ساخت و تهیه شبرآلات صنعتی استفاده می شود استنلس استیل علاوه بر مقاومت و دوام بسیار بالایی که دارد جلوه و ظاهری زیبا را نیز به شیرآلات صنعتی شما می بخشد.

ویژگی های شیرالات استنلس استیل

  • در شرایط مختلف آب و هوایی این نوع مواد زنگ نمی زنند و خورده و پوسیده نمی شوند.
  • حرارت و گرما روی این نوع شیرآلت تاثیری ندارد و در این شرایط هیچ گونه آسیبی نمی بینند.
  • مقاومت و دوام این نوع شیرآلات بسیار مورد توجه صنعتگران قرار گرفته است.

فواید شیرآلات استنلس استیل

استفاده کردن از این نوع شیرآلات بسیار اسان  است، باز و بسته کردن آن ها راحت و آسان است. با کوچک ترین نیرو و فشاری به راحتی باز و بسته می شوند.

ساختار این نوع شر ها بسیار ساده و کوتاه است همچنین تولید این محصولات با آخرین تکنولوژی های روز دنیا انجام می گیرد. به همین خاطر کاربرد این شیرآلات بسیار بالا می باشد.

قیمت شیرآلات استنلس استیل

قیمت انواع شیرآلات استنلس استیل به صورت روزانه در سایت رسمی بازار پایپ بروز میشود، به دلیل وجود نوسانات در بازار شیرآلات، سایت رسمی بازار پایپ با نمایندگی و انبار رسمی خود فروش انواع شیرآلات را برعهده گرفته است.

لیست قیمت دیگر شیرالات

شیرالات چدنی

شیرالات برنجی

شیرآلات کربن استیل

 

فروش شیرآلات استنلس استیل

 

جهت تأمین کالا از بازار پایپ پس از مشاهده لیست قیمت شیرآلات استنلس استیل ، میتوانید سفارش خود را به صورت پیش فاکتور ثبت نماییدو با برقراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش (شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و …) توسط بازار پایپ صادر و برای خریدار ارسال می‌گردد. بعد از تائید پیش‌فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص‌شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات موردنظر انجام می‌پذیرد.