بازار پایپ

شیرآلات برنجی

لیست قیمت انواع شیرآلات برنجی بر اساس نوع آن شامل شیر فلکه کشویی، شیر صافی، شیر پروانه ای، شیر فشارشکن، شیر تخلیه هوا و ... همچنین بر اساس برندشامل برند هایی مانند شیرآلات چدنی میرآب، شیرات برنجی امین، شیرآلات برنجی کیز ایران ، شیرآلات برنجی کیتز ژاپن، شیرالات برنجی گلسان و... را میتوانید با کلیک بر روی آن مشاهده نمایید.

نوع ها

برند ها

شیرآلات برنجی

شیرآلات برنجی از پرکاربردترین و با کیفیت ترین شیرها در صنعت هایی چون نفت و گاز، پتروشیمی، لوله کشی، ، تاسیسات ساختمان و سیستم های اب رسانی جهت انتقال سیالات خورنده و .... می باشد. شیرآلات برنجی از آلیاژ برنج بدون سرب تولید می شوند. تولید شیرهای برنجی بسته به کاربرد برای فشارهای کاری 10 بار تا 40 بار انجام می شود. گکار خانه های متعددی در ایران به تولید این نوع از شیرآلات پرداخته اند، که لیست انها را در همین صفحه و قیمت محصولات آنها را میتوانید مشاهده نماید.

بیشترین کاربرد سیستم های پایپینگ موتورخانه مجتمع و ساختمان ها به شیرآلات برنجی و چدنی اختصاص می یابد و شیرآلات فولادی و استیل بیشتر مصارف صنعتی و دارویی دارند، به عنوان مثال در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی عموماً از شیرآلات فولادی و در صنایع بهداشتی و داروسازی بیشتر از شیرآلات استیل استفاده می شود.

کاربرد شیرآلات برنجی چیست؟

شیرآلات برنجی کاربرد های متنوعی در صنایع مختلف دارند که برای کار های مختلف مدل های مختلفی تولید شده است که به برسی انها پرداخته ایم. در ادامه قصد داریم به شکل خلاصه کاربرد شیرآلات برنجی در صنایع مختلف را مورد بحث بررسی قرار بدهیم.

شیر سوزنی برنجی: برای  تنظیم و قطع و وصل جریان استفاده می شود.

شیر صافی برنجی : جهت فیلتراسیون سیالات در خط

شیر فلکه برنجی کشویی: برای کنترل جریان سیالات به کار می رود.

شیر فشار شکن : برای جلوگیری از ایجاد فشار زیاد در سیستم ها و  لوله کشی

شیر شلنگی : باز و بسته کردن جریان در محوطه های باز

شیر گازی : قطع و وصل جریان گاز را بر عهده دارد

شیر پیسوار : برای تنظیم و کنترل فشار جریان آب گرم و سرد

شیر آتش نشانی : در مصارف اتش نشانی کاربرد دارد، برای زمان آتش سوزی

شیر بالانس : فشار آب داخل لوله ها را همسان میکند

مزایای شیرآلات برنجی

  • شیرآلات برنجی دارای مقاوت بالای میباشند.
  • به نسبت دیگر شیرآلات و کیفیت ان  دارای وزن متناسبی میباشد
  • این نوع از شیرآلات در برابر فرسایش بسیار مقاوم هستند.
  • این نوع شیرآلات صنعتی در مصارفی که در آن‌ها سرعت باز و بسته شدن باید بالا باشد، کارایی بسیاری دارند.
  • این آۀیاژ از شیرالات دارای انعطاف پذیری بالایی میباشد و این مورد مقاومت انرا در سالهای سال تظمین میکند
  • مقومت بسیار بالا در برابر درما
  • کارایی متنوع این نوع شیرآلات با توجه به اینکه انواع مختلفی دارند و در مصارف مختلف به کار برده میشوند
  • مقاوت بالا در برابر  خورندگی
  • در مقابل کیفیت بالا قیمت مناسبی نیز دارند

قیمت شیرآلات برنجی

قیمت شیرآلات برنجی به عوامل زیادی بستگی دارد، شما کاربران سایت بازار پایپ میتوانید به صورت روزانه لیست قیمت شیرآلات برنجی در برند های معتبر ایران و خارجی موجود در سایت رسمی بازار پایپ را مشاهده و اقدام به ایجاد پیش فاکتور نماید. همچنی در تمام مراحل میتوانید با کارشناسان ما در سایت بازار پایپ در ارتباط باشید.

فروش شیرآلات برنجی

جهت تأمین کالا از بازار پایپ پس از مشاهده لیست قیمت شیرآلات برنجی، میتوانید سفارش خود را به صورت پیش فاکتور ثبت نماییدو با برقراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش (شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و …) توسط بازار پایپ صادر و برای خریدار ارسال می‌گردد. بعد از تائید پیش‌فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص‌شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات موردنظر انجام می‌پذیرد.