بازار پایپ

شیرآلات کربن استیل

لیست قیمت انواع  شیرآلات کربن استیل بر اساس نوع آن شامل شیر فلکه کشویی، شیر صافی، شیر پروانه ای، شیر فشارشکن، شیر تخلیه هوا و ... همچنین بر اساس برندشامل برند هایی مانند شیرآلات مربن استیل اوریون، شیرالات کربن استیل نیپون، شیرالات کربن استیل کیتز و... را میتوانید با کلیک بر روی آن مشاهده نمایید.

نوع ها

برند ها

شیرالات کربن استیل

کربن استیل نوعی از آلیاژ های فولاد است که حداکثر دارای 2/1 % کربن می باشد اما دیگر عناصر موجود  و تشکیل دهنده در آن میزان مشخصی ندارد و با کم و زیاد کردن هر یک از آن ها نوع خاصی از کربن استیل تولید می شود. فولاد از طریق عملیات حرارتی با افزایش درصد کربن، سخت تر و قوی تر می شود و وقتی این اتفاق بیفتد در مقابل، انعطاف پذیری آن کمتر خواهد شد. همچنین با افزایش میزان کربن در آلیاژ باعث کاهش نقطه ذوب می شود.

کاربرد شیرآلات کربن استیل

در خصوص این نوع شیرآلات ها که به شیرآلات استیل نیز نام برده می شوند، کاربرد هایی نظیر تنظیم فشار و کنترل ورود و خروج مایعات که از اهمیت بالاتری برخوردارند، دارند . با توجه به مزایای کربن استیل، این نوع شیرآلات دارای استحکام کششی بالا، مقاومت در برابر خوردگی دوام و طول عمر بیشتر و دیگر مزایا می باشند.

مزایای شیرآلات کربن استیل

از مزایای شیرآلات کربن استیل میتوان به مواردی چون :  انعطاف پذیری، استحکام کششی، رسانایی حرارتی،  مقاومت در برابر خوردگی، بادوام، مقرون به صرفه بودن، دوستدار محیط زیست،

قیمت شیرآلات کربن استیل

لیست قیمت شیرالات کربن استیل به صورت روزانه در سایت رسمی بازار پایپ اپدیت میشود، کاربران عزیز میتوانند بعد از مشاهده لیست قیمت از طریق شماره های سایت سفارش خود را پیگیری نماییند و یا در انتظار تماس کارشناسان ما بمانند.

لیست قیمت دیگر شیرالات

شیرالات چدنی

شیرالات برنجی

شیرالات استنلس استیل

فروش شیرآلات کربن استیل

جهت تأمین کالا از بازار پایپ پس از مشاهده لیست قیمت شیرآلات کربن استیل ، میتوانید سفارش خود را به صورت پیش فاکتور ثبت نماییدو با برقراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش (شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و …) توسط بازار پایپ صادر و برای خریدار ارسال می‌گردد. بعد از تائید پیش‌فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص‌شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات موردنظر انجام می‌پذیرد.