بازار پایپ

فلنج آهنی

لیست قیمت انواع  فلنج آهنی بر اساس نوع آن شامل قلنج گلودار، کور، اسلیپون، تخت، دنده ای، ساکت ولد ... همچنین بر اساس برندشامل برند هایی فلنج اهنی چینی، فلنج آهنی ایرانی و... را میتوانید با کلیک بر روی آن مشاهده نمایید.

نوع ها

برند ها

فلنج جوشی

فلنج های آهنی که با نام فلنج جوشی نیز شناخته میشوند قطعاتی به شکل دیسک هستند که با استفاده از پیچ و مهره لوله را به شیرآلات و اتصالات دیگر متصل میکنند و سیستم لوله کشی را ایجاد میکنند و در شرایطی با فشار متوسط و بالا عملکرد خوبی دارند.

انواع فلنج آهنی

فلنج جوشی گلودار

کاربرد این نوع فلنج ها تحمل بالای فشار و عملکرد مناسب در شرایط سخت میباشد و در شرایطی که سیستم تحت نیروهای متناوب قرار دارد موثر میباشدو باعث استحکام اتصال فلنج به لوله می شود.

فلنج جوشی اسلیپون

این نوع فلنج ها  گلویی وجود ندارد و این نوع فلنج برای خطوط با فشار کم به کار می رود و مقاومت کمی در برابر ارتعاش و لرزش های سیستم دارد.

فلنج جوشی ساکت ولد

فلنج ساکت ولد یکی از روش های اتصال لوله و اتصالات به یکدیگر میباشد که با روش هایی ماندد جوش کاری انجام میپذیرد. فلنج ساکت ولد برای خط لوله با فشار بالا کاربرد دارد . در این نوع فلنج سر لوله از نوع تخت بوده که در سوکت فلنج قرار گرفته و دور تا دور آن جوشکاری می شود.

فلنج کور

از فلنج کور آهنی برای مسدود سازی خطوط لوله برای زمان کم استفاده میکنند.

فلنج دنده ای آهنی

فلنج دنده ای قطعه ای مهم و به شکل دیسک بوده که لوله و اتصالات را به یک دیگر متصل میکند این نوع اتصالات به صورت دنده ای به یک دیگر متصل میشوند و در شرایط حساس(سیالات سمی) نمیتوان از انها استفاده نمود. فلنج دنده ای برای اینکه بدون جوشکاری مورد استفاده قرار میگیرد، دارای امکان باز و بسته شدن آسان بوده و این خاصیت مزیت اصلی این نوع فلنج ها  میباشد با این تفاسیر  از جهت دیگر نبود جوشکاری سبب می شود تا از آب بندی کامل فلنج دنده ای اطمینان کامل نداشته باشیم.

کاربرد فلنج آهنی

فلنج های آهنی یا جوشی برای اتصال تجهیزات پایپ و شیرآلات مورد استفاده قرار میگیرند.

برای متصل کردن پمپ ها به بوبه و اتصالات

اتصالات لوله به لرزگیر ها

برقراری اتصال میان لوله هایی که داعما نیازمند باز بسته شدن هستند

اتصال شیرآلات چدنی فلنج دار و فولادی فلنج دار به لوله

قیمت فلنج آهنی

قیمت فلنج جوشی که با نام  فلنج آهنی به صورت آنلاین در بازار پایپ روزانه آپدیت میشود و در اختیار کاربران قرار میگیرد.شما میتوانید با مشاهده قیمت محصولات انها را به عنوا پیش فاکتور برای ما ارسال نمایید . در تمام مراحل میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فروش فلنج آهنی یا جوشی

جهت تأمین فلنج جوشی از بازار پایپ پس از مشاهده لیست قیمت فلنج آهنی ،میتوانید سفارش خود را به صورت پیش فاکتور ثبت نماییدو با برقراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش (شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و …) توسط بازار پایپ صادر و برای خریدار ارسال می‌گردد. بعد از تائید پیش‌فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص‌شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات موردنظر انجام می‌پذیرد.