بازار پایپ

لوله و اتصالات پنج لایه

نوع ها
برند ها

بررسی لوله و اتصالات پنج لایه

لوله و اتصالات پنج لایه جزو جدید ترین محصولات در صنعت لوله کشی می باشند که نصب آنها به راحتی امکان پذیر بوده و احتمال شکسته شدن وجود ندارد.
 در واقع لوله های پنج لایه از کنار هم قرار گرفتن لایه های پلی اتیلن و یک لایه میانی آلومینیومی تولید می گردد که امکان استفاده راحت در بسیاری از موارد سبب شده است تا در دسته محصولات پر استفاده و کاربردی دیگر بگیرد. در واقع دیگر با وجود این محصولات بسیاری از مشکلات هنگام لوله کشی برطرف شده است.

انواع لوله و اتصالات پنج لایه

لوله و اتصالات پنج لایه بر حسب مدل محصول، دارای قیمت های متفاوتی هستند مثلاً

جزو دسته محصولات خاصی هستند که دارای کاربرد متفاوت بوده و در مصارف مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند.
که مشتریان جهت اطلاع از قیمت محصولات مورد نظر به راحتی می توانند به وب سایت‌های معتبر که در زمینه تولید و عرضه این محصولات فعالیت می‌کنند مراجعه کنند.

بررسی ویژگیهای لوله و اتصالات پنج لایه

مهمترین ویژگیهای لوله و اتصالات پنج لایه این می باشد که امکان تحمل فشار و دمای بسیار بالا را دارند
 در واقع ترکیب پلی اتیلن و لایه فلزی باعث شده است تا مقاومت این محصولات بسیار افزایش پیدا کند.
و امروزه وجود انواع لوله ها و اتصالات پنج لایه کاربردهای بسیار زیادی دارد و اکثراً در سیستم‌های لوله‌کشی آب آشامیدنی  یا سیستم‌های گرمایشی و بخش‌های دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند
 که معمولا لوله های پنج لایه در سایز ۱۶ تا ۱۱۰ میلیمتر و همچنین اتصالات کوپلی پرسی و یا  دنده ای در سایزهای ۱۶ تا ۶۳ میلیمتر تولید می‌کردند.

انواع لوله های پنج لایه

از رایج ترین لوله های پنج لایه میتوان به موارد زیر اشاره کرد که دارای ویژگی های متفاوت بوده و بسیار پر کاربرد هستند.
 ·   لوله PEX/AL/PEX
·   لوله PE-RT/AL/PE-RT
 ·  لوله PE/AL/PE

مزیت های استفاده از لوله های پنج لایه چیست؟

مهمترین مزیت لوله های پنج لایه در این می باشد که انعطاف پذیری بسیار بالایی دارند و بهترین گزینه جهت استفاده در سیستم های لوله کشی می باشند.
 همچنین امکان خم شدن این لوله ها به راحتی امکان پذیر است و در صورت نیاز به تغییر جهت به راحتی می توان تا ۹۰ درجه اقدام به تغییر جهت داد در واقع این محصولات بسیاری از مشکلات و محدودیت ها را هنگام نصب لوله از بین برده است.
همچنین در صورت استفاده از لوله های پنج لایه، نیازی به انجام اتصالات زیاد نیست.
 در واقع میزان اتصالات در صورت استفاده از این مدل لوله کاهش پیدا می‌کند و همچنین هزینه بسیار کمتر می شود.
 از مهم ترین مزیت های دیگر این لوله ها امکان نصب راحت آن می‌باشد.
و مقاومت لوله‌ها در مقابل خورده شدن بسیار زیاد است و خطر آتش سوزی مشکلی در این لوله ها ایجاد نمی‌کند.
همچنین امکان اتصال این لوله ها به لوله های دیگر به راحتی امکان پذیر است و طول عمر این محصولات بسیار زیاد می باشد و بهترین گزینه جهت انتقال سیالات گرم و سرد می باشد که هیچ عنوان احتمال شکسته شدن به خاطر یخ زدگی وجود در این محصولات ندارد.پ

برند های تولید کننده لوله و اتصالات پنج لایه

خرید اینترنتی لوله و اتصالات پنج لایه

خوشبختانه وجود تولید کنندگان و عرضه کنندگان معتبر سبب شده است تا امکان خرید اینترنتی انواع لوله و اتصالات پنج لایه با کیفیت تضمین شده و قیمت بسیار مناسب به راحتی امکان‌پذیر گردد اگر شما نیز جزو کسانی هستید که نیاز به خرید این محصولات را دارید به راحتی می توانید به فروشگاه های آنلاین معتبر مراجعه کرده و سپس اقدام به خرید نمایید.
در واقع خرید اینترنتی باعث می شود تا مشتریان به راحتی بتوانند محصولات مختلف را با هم مقایسه کرده و مناسب ترین محصول را با قیمت بسیار پایین تر خریداری نمایند.