بازار پایپ

لوله آهنی

لیست قیمت انواع لوله فلزی (لوله فولادی) بر اساس نوع آن شامل لوله های گالوانیزه ، مانیسمان و لوله درزدار و ... همچنین بر اساس برندشامل برند هایی مانند سپاهان، سپنتا، سمنان، ساوه و... را میتوانید با کلیک بر روی آن مشاهده نمایید.

دسته ها

لوله یک قطعه تیوب مانند یا سیلندر توخالی است که معمولاً (و نه لزوماً) دارای مقطعی گرد است و از آن برای انتقال محصولات از مکانی به مکان دیگر استفاده می‌شود. محصولاتی قابل انتقال با لوله هستند که بتوانند جریان پیدا کنند. این شامل مایعات، گازها، دوغاب، پودر و توده مواد جامد ریز می‌شود.

لوله فلزی

در حال حاضر یکی از پرکاربردترین لوله ها در لوله کشی صنعتی لوله های فلزی است. در حقیقت این لوله ها به خاطر داشتن استحکام بالا، مقاومت در برابر گرما و همچنین داشتن مقاومت نسبی که در برابر خوردگی دارند، یکی از بهترین و عالی ترین مورد در ساخت سیستم های لوله کشی در فرایندهای صنعتی و پالایشگاهی می باشد.

لوله اهنی

لوله اهنی به لوله های فلزی نیز معروف هستند و می توانیم از آن ها در پروژه هایی مانند انتقال آب، گاز، موتورخانه، تاسیسات حرارتی همچنین خطوط آتش نشانی استفاده کنیم. اتصالات فلزی نیز بر اساس نوع متریالی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. که شامل اتصالات جوشی درز دار، مانیسمان، گالوانیزه، برنجی و چدنی است.

لوله فولادی

لوله فولادی لوله استوانه ای با سطح مقطع دایره است. این لوله توخالی بوده وجنس آن فولاد است.از کاربرد لوله فولادی در مصارف صنعتی میباشد. از کاربرد دیگر  این برای انتقال مواد مایع و حتی مواد جامد نیز میتوان استفاده نمود. هرچه کیفیت و ضخامت و استواری این لوله ها بیشتر باشد، با اطمینان بیشتر و در زمانی کوتاه تر می توان حجم زیادی از مواد را منتقل کرده وبا توجه به این که هزینه خرید این لوله بالا میباشد در کوتاه مدت قابل جبران خواهد بود.  قیمت لوله فولادی را میتوان در سایت بازار پایپ به صورت بروز و انلایل مشاهده و پیگیری نمایید.. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تهران با شماره امور مشتریان تماس حاصل فرمایید.

انواع لوله فلزی

- لوله مانیسمان ( بدون درز )

-لوله سیاه درزدار

- لوله گالوانیزه

لوله های مانیسمان

لوله مانیسمان به نام لوله بدون درز نیز شناخته می شوند. این محصولات در مقابل لوله های درزدار قرار دارند و همان طور که از نامشان پیداست لوله هایی بدون درز هستند و در تولید آن ها شیوه های جوشکاری هیچ جایگاهی ندارند. تفاوت دیگر این دو دسته از لوله ها، ماده اولیه ای است که خطوط تولید را تغذیه می کند چرا که محصول درزدار از ماده اولیه ورق و سپس فورمینگ و جوش تولید می گردد اما محصول بدون درز تماما از شمش فولادی بوده که تحت حرارت قرار گرفته، کشیده شده و از فشار غلطک ها شکل گرفته است

لوله مانیسمان که با نام لوله های بدون درز نیز شناخته می شود از پرکاربردترین لوله های فلزی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی بوده و در فرآیند تولید لوله مانیسمان از هیچ گونه درز جوشی استفاده نشده است و لوله به صورت یکنواخت تولید شده است .

لوله های سیاه درزدار

وله سیاه با نام لوله صنعتی ، سنگین یا لوله درز دار  نیز در بازار محصولات فولادی نام برده می شود. . برای تولید این محصول ابتدا فرم دهی به شیوه های متداول صورت گرفته و درز حاصل از اتصال دو لبه بعد از جوشکاری ایجاد می گردد که در ادامه به شرح مفصل انواع روش های تولیدی محصول نام برده خواهیم پرداخت. آخرین مرحله مربوط به برش در اندازه های دلخواه است و پس آن نیز نوبت به بررسی محصولات بر اساس آنالیزهای مربوطه می رسد.

لوله گالوانیزه

لوله های گالوانیزه نیز نوع دیگری از لوله ها فلزی می باشد که به دو دسته لوله های فولادی گالوانیزه و لوله های آهنی گالوانیزه تقسیم می شوند. لوله های فولادی گالوانیزه در مقایسه با نوع آهنی وزن کمتر و براق تر هستند.

قیمت لوله فلزی

لیست قیمت لوله فلزی و اهنی در بازار پایپ به صورت روزانه تغییر میکند . این لوله ها به لوله های آهنی نیز معروف هستند و می توانیم از آن ها در پروژه هایی مانند انتقال آب، گاز، موتورخانه، تاسیسات حرارتی همچنین خطوط آتش نشانی استفاده کنیم. اتصالات فلزی نیز بر اساس نوع متریالی که دارند به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. که شامل اتصالات جوشی درز دار، مانیسمان، گالوانیزه، برنجی و چدنی است.

قیمت لوله فولادی و آهنی بر اساس نوع ، قطر و طول لوله متغیر است. .قیمت لوله های فولادی به نسبت سایر جنس های مشابه این محصول متفاوت است. یکی از مشخصات مهم در انتخاب لوله ها قطر اسمی لوله است. بر اساس این قطر می توان میزان فشاری ک لوله می تواند تحمل کند را پیش بینی و محاسبه نمود.

برای دریافت پاسخ سوالات خود در مورد هر یک از محصولات موجود در لیست می‌توانید روی کارشناسان بازار پایپ حساب کنید و از طریق تماس با شماره 66311460  از مشاوره همکاران ما در زمینه انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود استفاده کنید.