بازار پایپ

لوله مانیسمان

لیست قیمت انواع لوله مانیسمان بر اساس نوع آن شامل لوله مانیسمان سبک ،رده 40، رده 80و 160 ... همچنین بر اساس برندشامل برند هایی مانند لوله مانیسمان اهواز، لوله مانیسمان کاوه دقیق ، لوله های مانیسمان چینی و... را میتوانید با کلیک بر روی آن مشاهده نمایید.

نوع ها

برند ها

لوله مانیسمان

لوله مانیسمان که با نام های بدون درز تیز شناخته می شوند با توجه به نامشان ، هیچ درزی بر روی این لوله ها نمی باشد و همچنین در اصطلاح به آن ها سیم لس(Seamless pipe) گفته می شود. این لوله ها به وسیله کشش یک شمش تو پر روی یک میله حفره ساز برای ایجاد پوسته تو خالی ساخته می شوند. از لوله های مانیسمان یا همان لوله های بدون درز برای پروژه هایی با فشار و دمای بالا استفاده می شود.

روش تولید لوله مانیسمان به این صورت است که یک شمش تو پر به روی یک میله ی حفره ساز کشیده می شود و با استفاده از یک سنبه (Mandrel)  درون شمش‌های فولادی حرارت دیده(بیلت) را خالی کرده که در این حالت یک پوسته ی تو خالی ایجاد می شود و بعد از سرد کاری به طول‌های موردنیاز برش می دهند. طی این فرآیند از ایجاد هر نوع جوشی در لوله مانیسمان جلوگیری می شود. با توجه به شیوه ی تولید منحصر به فرد لوله مانیسمان ویژگی هایی از جمله: کیفیت مطلوب، استحکام بسیار زیاد، یکنواخت بودن، مقاومت در برابر فشار زیاد و عدم جوش پذیری دارد. لوله مانیسمان به دلیل کیفیت بالایی که دارد در پروژه هایی با فشار و دمای بالا استفاده می شود. یکدست بودن این لوله موجب استحکام لوله مانیسمان می شود که در ساختمان سازی ها و صنایع حساسی مانند نفت و گاز خیلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ونیز طول عمر بالایی دارد. به عبارتی می توان گفت لوله مانیسمان در پروسه تولید، از ابتدا در سایزهای مختلف و بدون درزجوش ساخته می‌شود.

لوله بدون درز

 

قیمت لوله مانیسمان

قیمت لوله مانیسمان به ابعاد، سایز، کیفیت، برند و کشور تولیدکننده بستگی دارد. کشورهایی مانند چین، هند، ایران و آلمان تولیدکننده این لوله هستند. در چند ماه اخیر قیمت لوله مانیسمان نیز مانند دیگر مقاطع فولادی دچار نوسان بوده است. البته شاید بتوان گفت افزایش قیمت روز لوله مانیسمان کمتر از لوله‌های دیگر بوده است زیرا این محصول به‌طور عمده در چین تولید می‌گردد.

 

برای کسب مشاوره و دریافت اطلاعات لازم از کارشناسان فروش بازار پایپ در مورد انواع لوله مانیسمان می‌توانید با شماره تلفن  66311460 تماس حاصل فرمایید.

کاربرد لوله مانیسمان

لوله‌های مانیسمان جهت خطوط فشارقوی

لوله‌های مانیسمان استیل جهت خطوط صنایع غذایی و دارویی

لوله‌های مانیسمان جهت خطوط هیدرولیک

لوله‌های مانیسمان جهت خطوط نفت و گاز   

استخراج نفت و گازانتقال و توزیع سیال نفت، گاز ، بخار و اسید

لوله های فرآیندی برای پالایش نفت و گاز و محصولات فرعی

کاربردهای معمول لوله کشی سرویس های Utility

تاسیسات ساختمان و لوله کشی آتش نشانی(Fire Fighting)

فروش لوله مانیسمان

جهت تأمین کالا از بازار پایپ پس از مشاهده لیست قیمت لوله مانیسمان،میتوانید سفارش خود را به صورت پیش فاکتور ثبت نماییدو با برقراری تماس و اعلام درخواست خرید توسط مشتری، پیش فاکتور فروش (شامل مشخصات فنی و ابعادی محصول، قیمت، شرایط پرداخت و تسویه، تاریخ بارگیری و تحویل و …) توسط بازار پایپ صادر و برای خریدار ارسال می‌گردد. بعد از تائید پیش‌فاکتور توسط خریدار و پرداخت طبق شرایط مشخص‌شده، بارگیری، حمل و تحویل محصولات موردنظر انجام می‌پذیرد.